Nasi Przyjaciele i Partnerzy

przejdź do strony głównej

CWRO zostało utworzone przez Fundację Innowacja i Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości Sp. z.o.o. 

W ramach Centrum działają:
   Damy RADĘ 

Portal Damy-Rade.org powstał z inicjatywy niewielkiej grupy osób, które – zjednoczone wspólną wizją – postanowiły w jednym miejscu zebrać wszelkie sprawy dotyczące osób niepełnosprawnych, ich rodzin i problemów. Pragniemy bowiem stworzyć jedyne w swoim rodzaju miejsce w internecie, gdzie będą omawiane rozmaite aspekty niepełnosprawności. Od chorób, poprzez możliwości terapii i rehabilitacji, zakup sprzętu, aż po wieści ze świata, relacje rodzinne i możliwości organizowania wspólnie spędzanego czasu.

 

CENTRUM GROTTGERA - Grafopomocnik

 

Otóż intensywny rozwój naszej placówki trwający od lat (jesteśmy pierwszą prywatną placówką tego typu działającą na rynku lubelskim od 16 lat), skutkuje objęciem profesjonalną pomocą coraz większą rzeszę dzieci i młodzieży z różnymi potrzebami. Są to uczniowie z rozpoznaną dysleksją, ale też wybitnie zdolni, jak również uczniowie nie mający żadnych dysfunkcji, ale chcący jak najlepiej przygotować się do egzaminów, aby spełnić swoje marzenia i dostać się do najlepszej szkoły, gimnazjum czy liceum. Stąd też rozbudowane nazwy, odzwierciedlające naszą ofertę. 

 

 

NASZ KRZYŚ I TOMEK - Blog

 

Nasi kochani synowie - tak różni do siebie, a jednak z problemami "z jednego worka". Może dlatego, że się od siebie różnią - nawzajem są dla siebie "terapią".Mają kochających ich rodziców i dziadków, wspaniałych terapeutów, lekarzy, wolontariuszy i ofiarodawców. Mają ścisłą dietę i mamę, która z wyobraźnią im ją urozmaica.Mają też duże postępy w leczeniu i terapii.

 

 

Zacisze Autyzmu

 

Jesteśmy grupą rodziców dotkniętych chorobą Naszych dzieci, którzy postanowili się zorganizować, by Nasz głos był słyszalny. Im więcej członków będzie w Naszym Stowarzyszeniu, tym większą będziemy mieli siłę nacisku. Wszyscy wiemy jak wiele jest do zmienienia w funkcjonowaniu leczenia i terapii autyzmu. Wiemy, bo sami się z tym stykamy na co dzień. Działamy na rzecz dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju (autyzm, zespół Aspergera). Dlatego zachęcamy wszystkich rodziców do Stowarzyszenia się z nami.