O nas

Zajmujemy się sprzedażą zabawek progresywnych

 

Zabawki dobieramy tak, aby prowokowały do rozwoju, kreatywności i abstrakcyjnego myślenia. Pragniemy dostarczyć zabawek pozwalających dziecku na zetknięcie się z niespotykaną stylistyką oraz na zapoznanie z nowymi formami zabawy.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane zestawy klocków, puzzli oraz zabawki były dla Ciebie i Twojego dziecka oryginalne, twórcze i przede wszystkim bezpieczne. Większość oferowanych przez nas produktów dopiero zyskuje popularność na naszym rynku, jednakże są to zabawki dobrze znane i cenione na całymŚwiecie.

Oferta Zabawek Progresywnych wychodzi naprzeciw wszystkim tym rodzicom, którzy pragną aby ich dzieci były otwarte, twórcze i entuzjastycznie nastawione otaczającego ich Świata.

Pragniemy zachęcić Ciebie do zapoznania się ze sklepem Zabawkami Progresywnymi. Jednocześnie zapewniamy, iż uczynimy wszystko co w naszej mocy aby współpraca z nami była dla Ciebie przyjemnością. Jesteśmy również otwarci na Twoje sugestie i uwagi na temat naszego sklepu jak i zabawek

 
Beata i Adam