Wyprzedaż! Star Wars Miracle Melting Trooper Powiększ

Star Wars – szturmowiec do ulepienia z topniejącej plasteliny

21620

Nowy

Niesamowicie wciągająca zabawka pozwalają na ulepienie bohatera z Gwiezdnych Wojen, który szybko roztopi się jak śnieg!

Więcej szczegółów

20,00 zł

brutto

40,00 zł brutto

-50%

Wydaj 50,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Darmowa przesyłka:

- Paczkomat od 50zł      
płatność: Przelewem/ Przelewami24

- Kurier InPost od 100zł   
płatność: Przelewem/ Przelewami24/ Przy odbiorze

Niepozorne pudełko kryje w sobie plastelinę o naprawdę niezwykłych właściwościach. Przede wszystkim po uformowaniu z niej jakiegoś kształtu plastelina po kilkunastu minutach zaczyna się cudownie topić tworząc swoistą kałuże. Masa plastyczna absolutnie nie wysycha i po całkowitym „rozjechaniu się” stworzonej figurki można skleić ją na nowo i znów poczekać na wspaniały efekt topnienia.

Plastelina przede wszystkim pozwala na ulepienie bardzo charakterystycznej postaci z Gwiezdnych Wojen, a więc białego szturmowca. Zadanie to jest bardzo proste, gdyż w pudełku znajdują się specjalne formy z najważniejszymi elementami ciała figurki. Po uformowaniu tułowia szturmowca wystarczy wszystko ze sobą połączyć i poczekać na efekt topienia się. Sama plastelina posiada śnieżnobiałą barwę, a dodatkowe akcesoria są w większości czarne.

To jednak nie jedyne właściwości jakie posiada ta niezwykle zaskakująca masa plastyczna. Przede wszystkim plastelina nie lepi się nadmiernie do rąk, a do tego nie pozostawia żadnych plam, zarówno na ubraniach jak i różnych powierzchniach. Istotną jej zaletą jest także ogromna rozciągliwość. Plastelina posiada nawet właściwości kauczukowe, gdyż rzucona o twardą powierzchnię wysoko się od niej odbije. Przy naprawdę mocnym rzucie masa potrafi się nawet rozpaść dosłownie jak porcelana, ale pomimo tego masę można z powodzeniem wykorzystać ponownie.

Zabawka sprzedawana jest na pełnej licencji producenta filmu Gwiezdne Wojny, a więc studia Disney. Plastelina spełnia najwyższe, europejskie normy jakości i przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia z racji możliwości połknięcia drobnych elementów. Plastikowe opakowanie w formie puszki waży około 50g i zapewnia moc wspaniałej rozrywki każdemu, niezależnie od wieku.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Star Wars – szturmowiec do ulepienia z topniejącej plasteliny

Star Wars – szturmowiec do ulepienia z topniejącej plasteliny

Niesamowicie wciągająca zabawka pozwalają na ulepienie bohatera z Gwiezdnych Wojen, który szybko roztopi się jak śnieg!